No.311   6 Komentarzy

Reklamy

Posted 16 lipca 2017 by andipab in Bez kategorii

6 responses to “No.311

Subscribe to comments with RSS.

 1. Bardzo uderzający strzał. Czy pomnik związany jest z fotografią? Wygląda jak film 35 mm.

  • Thank you 😀 . So is the shape of the film 35 , but does not refer to the photograph only to the film . On every cadre the film title is and his creators – conquerors of the premier award on the Festival of the Polish Film in Gdynia. Every year is added the new cadre. (Now I am not sure, whether my translator well translated 😉 ) Heartily I greet.

   • Dziękuję, sir, Google nie robi doskonałej pracy, ale jest całkowicie zrozumiałe. Niektórzy z moich dziadków mówili językiem słowiańskim, ale niestety nie.
    Z pozdrowieniami, RPT 🙂

 2. Co to za rzeźba? Bardzo ciekawa… doczytalam, że w Gdyni na festiwal filmowy… No ciekawe to Twoje miasto 😉 Coś wiecej 😉

  • To jest taka tablica pamiątkowa w formie taśmy filmowej. Każdy kard zawiera tytuł filmu i nazwiska jego twórców – są to filmy, które zdobyły w poszczególnych latach główną nagrodą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ponieważ festiwal odbywa się co roku, więc każdego roku przybywa nowy kadr. Pokazy filmów odbywają się głównie w salach Gdyńskiego Teatru Muzycznego oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Do tego w czasie trwania festiwalu organizowane są liczne imprezy towarzyszące takie jak spotkania z aktorami, reżyserami, scenarzystami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: